Eğer cinsellik konusunda açlık ve yalnızlık çekiyorsanız o zaman sizlere olgun yada sizlerin tabiri ile yaşlı Eylem hanımla 1 gecelik birliktelik için en uygun zamanı kollayın, size seks konusunda akşam karanlığın gece yarısı dahil sabaha kadar ders verebilirim. Hatta sil baştan öğreteceğim cinsel pozisyonlar ile beni evire çevire becerip daha sonra üzerimde istediğiniz fantezinizi gerçekleştirebilirsiniz aramızda ki şartlar oluşursa sınırsız olgun kadının sizlere neler yapabileceğini tahmin bile edemezsiniz eğer isterseniz iki veya üç erkekle beni sabaha kadar inim inim inletebilir biriniz anal’dan sokarken diğeriniz vajinama girer ve ağzımı boş bırakmayacak bir kişi daha çeşitli fanteziler adı altında bana köle muamelesi yapabilir yada size sahibe rolü oynayabilirim. Birliktelik esnasında sert şekilde seks yapabiliriz büyük ve geniş kalçalarıma canımı acıtacak kadar sert şaplak atabilirsiniz.

Görüşmelerimi genellikle otellerde, rezidanslarda yada sizlerin güvenli evinde gerçekleştiririm benimle bir defa görüştüğünüz çok memnun kalacak ve bana abone olacaksınız bunun yanında pamuk gibi tenim ve yıllara meydan okumuş fiziğim, güzelliğim ile sizleri büyülemeye devam edeceğim.

...

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

4 Yorumlar

 • hürmet 3 sene evvel

  Sizinle nasıl irtibata geçebiliriz? ve detaylı bilgi için telefon numarası alabilir miyim günlük yada haftalık bayan arıyorum.

 • gökhan 3 sene evvel

  Eylem hanımla yakın zamanda görüşme fırsatım oldu gayet gerçekçi ve memnun kaldığımı söyleyebilirim şayet tek şikayet ettiğim konu biraz ilgi göstermemesi bilmiyorum belki para kazanmak için hızlı hareket ediyor olabilir en kısa sürede tadına varabilmek adına gecelik kiralamak istiyorum bakalım o zamanda aynı şeyi yapmaz sanırım ama genel olarak dediğim gibi gerçekten 10 üzerinden 9 verebilirim.

 • Savaş 3 sene evvel

  Sizinle nasıl iletişime geçebilirim veya telefon numarası alabilir miyim.

 • Burak 3 sene evvel

  Eylem hanımın numarasına nasıl ulaşabiliriz?